Pets And More

 

 

İade Koşulları


Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzer şekildeki ürünlerin iadesi www.petsandmore.com.tr tarafından kabul edilmeyecektir. Bu nedenle ürün teslimi sırasında gerekli görüyorsanız kargo görevlisi önünde paketi açarak kontrol ediniz. Eğer bir sorun varsa (Eksik ürün, Hasarlı ürün gibi) lütfen kargo görevlisine durumu açık şekilde belirten tutanak tutturunuz. Aksi taktirde sipariş eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılacak ve daha sonraki şikayetler dikkate alınmayacaktır.

 

Müşterinin ürün/ürünleri iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, eğer iade edilen ürün/ürünler iade şartlarına uygunsawww.petsandmore.com.tr ’ye ulaştığı andan itibaren en geç 4 (Dört) gün içerisinde kargo bedeli ürün/ürünlerin bedelinden düşülerek geri kalan iade bedeli kadar tutar müşteriye iade edilir. Kredi kartına iade bankanız tarafından yapılmaktadır.

www.petsandmore.com.tr , üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Bu tür hallerde ürünün www.petsandmore.com.tr’ye gelişi ve geri dönüşü sırasındaki tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

Havale iadeleri havalenin yapıldığı hesaba 4 iş günü içinde, kredi kartı iadeleri ise kartın ait olduğu banka hesabına 4 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İade Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılabilir.

İptal: Siparişinizi verdikten sonra aynı gün içinde hafta içi saat 15.00'e kadar, cumartesi günleri ise saat 11.00 'e kadar info@petsandmore.com.tr  adresine e-mail atarak veya 0312 235 66 27  nolu telefonu arayarak iptal edebilirsiniz. İptal edilen siparişlerin bedeli havale yoluyla ödenmiş ise 2 iş günü içinde hesabınıza iade edilecektir. Kredi kartına iade ise bankanız tarafından yapılacaktır.

Pets And More © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır